PC'de Android 7.0 Nougat Kullanabilirsiniz!

Android 7.0 Nougat için geliştirilen bir sistem ile birlikte bilgisayarda da Android deneyimi yaşamak mümkün.

Android işletim sistemini bilgisayarında denemek isteyen kişiler için önemli bir seçenek yaratıldı. Android 7.0 Nougat ile birlikte geliştirilen özel bir sistem sayesinde artık bilgisayarlara bu yeni işletim sistemini kurmak oldukça kolay. Fakat bu konuda kişilerin unutmaması gereken bir detay bulunuyor. Bu da bilgisayar ile uyumun tam olarak sağlanamadığı ve bazı bölümlerin hatalı olduğu. Bu nedenle stabil bir kullanım için Android 7.0 Nougat şu anda tam uygun değil. Fakat deneme yapmak ve yeni işletim sistemini bilgisayarlarında kullanmak isteyen kişiler Remix OS ile bu konuda ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Ocak’ta Tanıtıldı!

Android için Remix OS Ocak ayında tanıtılırken, bu sistem artık Android 7.0 Nougat ile birlikte daha da güçlendirildi. Bilgisayarda kullanımın rahat olabilmesi adına fare ve görev çubuğu gibi eklentilerin eklendiği Remix OS böylece kullanım açısından herhangi bir sorun yaşatmıyor. Bu konuda üstelik yeni bir sistem daha

Android Open Source Project (AOSP) üzerinden geliştirilen yeni yazılım, Android 7.0 Nougat kullanımı için ikinci seçenek. Kişiler Geek Till It Hertz üzerinden indirecekleri dosya ile kolay bir şekilde imaj dosyasını kullanabilir. Ardından ise bilgisayarınızı bu imaj üzerinden başlatmanız yeterli.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları