Overwatch Kış Şenliği Başlıyor

Online oyunlar alanında son dönemlerin en dikkat çeken oyunlarından bir tanesi Overwatch olurken Overwatch’ta kış şenliği başladı.

Sunulduğu ilk günden itibaren yüksek kullanıcı sayısına ulaşmayı başaran Overwatch için yeni bir güncelleme paketi daha geldi. Güncelleme paketi ile birlikte oyun içinde farklı etkinliklerin yapılacağı görülürken Kış Şenliği olarak adlandırılan oyun güncellemesi kişilerin pek çok cazip fırsattan yararlanmasını sağlayacak.

Overwatch Etkinlikleri Başlıyor

Dönemsel etkinlikleriyle oyun içi rekabetin arttırıldığı ve aynı zamanda oyun heyecanının düşmemesinin sağlandığı Overwatch’ta kış etkinliğine ek olarak kartopu savaşı da yapılacak. Oyunda ganimet kutuları oldukça özel bir yere sahip ve kış etkinliği kapsamında da tüm ganimet kutularının kış ganimet kutuları olarak adlandırıldığı görülüyor.

İçlerinde yüzden fazla kozmetik hediyenin bulunduğu ganimet kutularını açarak karakterinizi daha da güçlü bir hale getirebilirsiniz. Bu açıdan Overwatch Kış Etkinliği boyunca oyuna dahil olmak ve online olarak etkinliklerden yararlanmak kişilerin oyunun ilerleyen dönemlerinde çok daha fazla avantaj elde etmesini sağlayacak. Bu açıdan Kış Etkinliği’ne oyuncuların oldukça ilgi göstermesi beklendiği gibi Overwatch için yapılan bu güncellemenin alınmasının ardından kişilerin kış etkinliğinden faydalanabilmesi mümkün olacak.

Oyun için güncellemesi almak isteyen kişiler ise oyun için özel olarak hazırlanmış Launcher üzerinden kolayca oyununun yeni versiyonunu indirebilir.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Çayı seven, çay sevmeyeni anlamayan ne yazık ki işi gereği genelde soğuk çay içen bu dertten muzdarip.. Ayrıca iki nokta cemiyetinin başkanı (..) Hayatı genel anlamda çay ve bilgisayar ile geçer. Teknoloji alanında makale ve haber ve analizler yazdı. Hizmetlerin gerçek kullanıcıları nasıl etkilediği hakkında bilgiler ile ilgileniyor..