Outlook'ta İmza Nasıl Oluşturulur?

Outlook kullanan kişiler gönderecekleri iletilere kişisel bir imza ekleyebilir. İşte imza ile ilgili detaylar.

Outlook üzerinden gönderilen maillerde de kişiler kişisel bir imza kullanabilmektedir. Özelikle kurumsal işlerde bu çok daha gerekli olduğu gibi Outlook üzerinden kolay bir şekilde işlem yapılabilir. Outlook işlemlerinde kişilerin imza oluşturmak için ayarlar arasında yer alan imza ayarlarına bakılması yeterli olacaktır.

Outlook imza oluşturma işlemleri için ilk olarak ekle sekmesi kullanılmalıdır. Ekle sekmesinde ise imzalar seçeneği üzerinden işlemler yapılmalıdır.

İmzalar ekranında yeni seçilerek, imza için kısa bir hatırlatıcı ad yazın. Ardından ise herkeste mi yoksa sadece belirli kişilerde mi imzanın görüleceğini belirleyin. Ardından ise imzanız ile ilgili metin bölümüne istediğiniz içerikleri ekleyin.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Çayı seven, çay sevmeyeni anlamayan ne yazık ki işi gereği genelde soğuk çay içen bu dertten muzdarip.. Ayrıca iki nokta cemiyetinin başkanı (..) Hayatı genel anlamda çay ve bilgisayar ile geçer. Teknoloji alanında makale ve haber ve analizler yazdı. Hizmetlerin gerçek kullanıcıları nasıl etkilediği hakkında bilgiler ile ilgileniyor..