Outlook iOS Güncellemesi Yeni Özellikleri Sunuyor

Microsoft, iOS Outlook'un yeni bir sürümünü yayımladı güncelleme ile birlikte yeni özellikler de dahil edildi.

iPhone için Outlook uygulamasına yeni özellikler geldi. Outlook'un en yeni sürümü Evernote, GIPHY, Nimble, Trello ve daha birçok eklenti içeriyor. İki yıl önce Outlook, hareket halindeyken daha fazla başarı elde etmenize yardımcı olmak amacıyla yeni özellikler için kolları sıvadı. Önem verdiğiniz e-postalara odaklamanıza yardımcı olan önemli bir servis ancak daha fazlasını sunmak hayatı kolaylaştırmak için birçok eklentiyle birlikte geldi. Sadece e-postalarınızı göstermek için değil tüm gününüzü yönetebilen bir takvim anlamına gelir.

Ve bugün iOS için eklentiler içeren Outlook posta kutumuza yeni ekstra görevleri sürdürmeyi planlıyor. Yapılan açıklamada "Evernote, GIPHY, Nimble, Trello ve Smartsheet ile işbirliği yapmaktan ve eklentilerini iOS'ta Outlook'a getirmekten büyük mutluluk duyuyoruz" sözleri kullanıldı. Ayrıca firma Dynamics 365 ve Microsoft Translator kullanıma hazır hale getireceklerinin de sinyalini verdi. Bununla birlikte pek çok özelliğin Microsoft tarafından gelmesi bekleniyor. iOS 'ta Outlook eklentilerini kullanmaya başlamak için uygulamayı güncellemeniz gerekmektedir.

Peki siz Outlook uygulamasını kullanıyor musunuz?

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Çayı seven, çay sevmeyeni anlamayan ne yazık ki işi gereği genelde soğuk çay içen bu dertten muzdarip.. Ayrıca iki nokta cemiyetinin başkanı (..) Hayatı genel anlamda çay ve bilgisayar ile geçer. Teknoloji alanında makale ve haber ve analizler yazdı. Hizmetlerin gerçek kullanıcıları nasıl etkilediği hakkında bilgiler ile ilgileniyor..