Oppo, yeni telefonu için Sony'in kapısını çaldı!

Oppo, Qualcomm Snapdragon 865 SoC ile X2'yi yılın ilk çeyreğinde 2020'de piyasaya sürecek.

Oppo Find X2, 2018 yılında yeniden başlatılan şirketin Find X ürününü tamamladı.

Oppo Find X2, 2020 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek. Şirket, Oppo Inno Günü 2019'un yanındaki çeşitli medya evlerine yönelik haberleri duyurdu. Amiral gemisi Snapdragon 865 SoC ile desteklenecek. Bu telefonun şimdi 2018'de başlatılan Find X telefonunun halefi olan Find X2 olduğu onaylandı. Geçenlerde Oppo Inno Günü 2019 etkinliğinde Wu, şirketin 2020'de Snapdragon 865 işlemcisi tarafından desteklenecek yeni bir telefon açacağını doğruladı. Şirket şimdi XDA Geliştiricileri ve diğer medya kuruluşlarına bu telefonun Oppo Find X2 olacağını söylemişti.

Oppo Find X2, 2018'de piyasaya sürülen Oppo Find X'in (yukarıdaki resimde gösterilen) halefi olacak. 2019'da Oppo Find X'e yükseltme yapılmadı, ancak 2020 telefonun açılışını görecek. Qualcomm'un amiral gemisi işlemcisi tarafından desteklenen ilk telefonlardan biri olacak.

XDA raporu, Oppo Find X2'nin daha iyi ışık hassasiyeti ve daha iyi odaklanma için daha büyük bir sensör boyutu oluşturmak üzere Sony'nin en son görüntü sensörü teknolojisine sahip olacağını söyledi. Opop, yeni bir “Tüm Piksel yönlü PDAF” teknolojisini getiren yeni 2 × 2 çip üzerinde lens çözümünü kullanmak için Sony ile iş birliği yaptı.

Bakalım Sony ile yaptığı iş birliği sonucunda tüketiciler memnun olacak mı?

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları