Oppo Reno 3 Pro 5G'nin özellikleri ortaya çıkıyor!

Oppo Reno 3 Pro 5G'nin bir cam gövdeye vurduğu söyleniyor. Peki hangi özelliklere sahip olacak?

Oppo geçenlerde, Reno 3 serisinin, çift modda 5G desteği ile gelecek ay ilk kez çıkacağını doğruladı. Telefonun resmi lansmanı öncesinde, Oppo'nun Başkan Yardımcısı ve Global Pazarlama Başkanı Brian Shen, gelecek ay başlatılabilecek olan Oppo Reno 3 Pro 5G telefonunun bir görüntüsünü paylaştı. Telefonun çok ince bir kıvrımlı ve ince çerçeveli kavisli bir ekrana sahip olduğunu görüyoruz. Oppo yöneticisi, telefonun sadece 7.7 mm'de oldukça şık olacağından ve çift modlu 5G desteği sunmak için fiyat segmentindeki en ince telefon olduğunu iddia etti.

Oppo Reno 3 Pro 5G fotoğraf paylaştı Twitter'da Shen tarafından, ince çene ve yan çerçeveler vurgulayarak, telefonun alt yarısını gösterdi. Aynı zamanda ince bir sol ve sağ kenarlarına yanında kavisli olduğunu da görüyoruz.
Ayrıca atılan tweette telefonun cam bir gövdeye sahip olacağını da görüyoruz. Metalik bir çerçeve ile gelmesi muhtemel olan telefon hakkında ilk defa bilgi sahibi oluyoruz. Daha önce Oppo'nun Vanilla serisi hakkında haberler geliyordu.

Oppo Reno 3’ün, sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 735 SoC’dan güç alacağı bildiriliyor. Bu, Oppo Reno 3 Pro 5G’nin daha güçlü bir SoC ile kullanılabileceğini gösteriyor. İnternette dolaşan söylentiler, yaklaşmakta olan Oppo Reno 3 serisi telefonun, 13 megapiksellik bir telefoto lens olan 8 megapiksellik bir ultra-geniş açılı atıcı tarafından desteklenen 60 megapiksellik bir birincil kameraya sahip olacağını iddia ediyor. Elbette şuan hepsi birer iddiadan ötede değil. Önümüzdeki günlerde resmi bilgilere sahip olacağımızı umuyorum.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları