Online Bankacılık Güvence Altında

ESET Smart Security sayesinde internet uuml;zerinden online parasal transfer artık ccedil;ok guuml;venilir bir hal alacak. İnternet aleminde birden fazla kouml;tuuml; amaccedil;lı kullanılan yazılımlara karşı yeni bir suuml;ruuml;m ile online işlemler daha guuml;venilir olacak. Artık internet uuml;zerinden online yapılacak bankacılık ouml;deme sistemleri bu yeni suuml;ruuml;mler sayesinde viruuml;s, solucan, rootkit gibi kouml;tuuml; yazılımlardan korunabilecek.

ESET Tuuml;rkiye Genel Muuml;duuml;r Yardımcı olan Alev Akkoyunlu konu ile ilgili şu accedil;ıklamalarda bulundu: ldquo; Bankacılık ve Ouml;deme Sistemleri Koruması, finansal işlem ya da para transferi yapılırken en gelişmiş seviyede guuml;venlik sağlamaya odaklanıyorrdquo;

ESET Tuuml;rkiye CEOrsquo;sunun yaptığı accedil;ıklamaya gouml;re 400 milyon kouml;tuuml; amaccedil;lı yazılımların bulunduğu ve yarısından fazlasının doğrudan veya dolaylı yolla internet bankacılığındaki paraları hedef aldığını souml;yledi. Bu kadar fazla yazımlara karşı guuml;venli bir ortam yaratmak iccedil;in teknolojiler ve 9 araştırma merkezi devreye girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir