OnePlus 6T'ün Görselleri Sızdırıldı!

OnePlus 6T'e ait olduğu iddia edilen görseller anonim biri tarafından internete sızdırıldı...

OnePlus, tüketicilere sunduğu kaliteli ve bütçe dostu telefonlar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran şirket. Son olarak OnePlus 6T dedikoduları ortada dolaşıyorken firma, telefonun akrana gömülü parmak izi tarayıcısı ile satışa sunulacağını açıklamış ve model hakkında sessizliğini bozmuştu.

Şimdi ise açıklamadan sonra OnePlus 6T'ye ait olduğu iddia edilen fotoğraflar anonim biri tarafından internete sızdırıldı. Bu firmanın yapmış olduğu bir reklam çalışması mıdır bilinmez ancak bilinçli yapılmış gibi görünüyor.

Elde edilen görsellere göre, OnePlus 6T'nin parmak izi sensörü öne çıkıyor. Tıpkı firmanın da üzerine basarak dile getirdiği gibi. Kafaları karıştıran nokta telefonun iddia edilen tasarım şeklinden başka olması.

Yine de bu görüntülerin sadece bir sızıntıdan ibaret olduğunu ve gerçeği yansıtmayabileceğini de belirtmeden geçmeyelim. Daha öncesinde telefonun hem çentik tasarımı hem de boyutlarıyla Oppo R17 Pro'ya oldukça benzeyeceği konuşuluyordu. Ancak yayınlanan görseller bu iddiayı çürütecek cinsten.

OnePlus bizlere ne gibi bir sürpriz hazırlıyor bilmiyoruz ancak gerek kalitesi gerek fiyat performans ürünleri ile dikkat çeken firma, bu ürün ile de marka değerini bir adım öne taşıyabilir. Eh bekleyip göreceğiz artık.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları