OnePlus 6T'nın Tanıtım Tarihi!

OnePlus 6T ile ilgili sıcak bilgiler gelmeye devam ediyor. OnePlus 6Tnin çıkış tarihi haberimizde...

OnePlus 6T ile ilgili sıcak gelişmeler gelmeye devam ediyor. OnePlus ailesinin yeni üyesi olarak karşımıza çıkacak olan 6T'nin ne zaman tanıtılacağı açıklandı.
Amazon'un Hindistsn kanadından gelen bilgilere göre, OnePlus 6T, 17 Ekim 2018'de tüketicilerin beğenisine sunulacak. Amazon Hindistan'da ön siparişe sunulan yeni telefonun ön sipariş tarihinin ise 30 Ekim'de son bulacağı net bir şekilde ifade ediliyor.
Kısacası yeni amiral gemisi 1 Kasım'dan itibaren resmi olarak raflardaki yerini almış olacak. Peki sadece telefon mu? Tabii ki de hayır. Amazon üzerinde ön siparişe açılan cihaz ile birlikte ayrıca müşterilere, bir adet USB C kulaklıkta hediye edilecek.
6.4 inç boyutundaki AMOLED bir panelin üzerine kurulu olarak gelecek olan 6T, 1080 x 2340 piksel çözünürlüğe ve 19:9 ekran kasa oranıyla kullanıcıların karşısına çıkacak. OnePlus 6T, 6 ve 8 GB‘lık bellek seçenekleriyle de teknoloji mağazalarındaki yerini alacak.
Çift kamera ile bizi karşılayacak olan model, ayrıca 256 GB’lık bir dahili hafıza seçeneğine de sahip olacak. Yeni nesil Snapdragon 845 işlemcisinden güç alacağını bildiğimiz yeni OnePlus modelini ise 3700 mAh boyutundaki bir batarya besleyecek.
dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları