OneNote'da Notlarda Arama Nasıl Yapılır?

OneNote uygulamasında kişiler notlar içerisinde arama yapabilmektedir. İşte arama ile ilgili detaylar.

OneNote uygulaması kişilerin not almasını, online olarak tüm sunuculardan notlarına ulaşmasını ve aynı zamanda oluşturulan notların paylaşılmasını sağlamaktadır. Özelikle bu uygulamayı yoğun olarak kullanan kişilerin bu konuda arama yaparak daha kolay bir şekilde içeriklere erişmesi mümkündür.

OneNote’da Metin Arama

OneNote uygulamasında kişilerin arama yapabilmesi için ilk olarak tüm not defterlerini seçmesi gerekir. Sadece belirli bir not defterinde de arama yapılması mümkündür. Eğer kısayol kullanmak istiyorsanız da bu konuda CTRL + E kombinasyonunu kullanmanız gerekir.

Ardından ekranda açılacak arama kutusu üzerinden kolay bir şekilde arama yapabilirsiniz. Yapacağınız arama sonucunda ekranda eşleşen notlar yer alacaktır. Bu eşleşmeler sonucuna göre de istediğiniz içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Çayı seven, çay sevmeyeni anlamayan ne yazık ki işi gereği genelde soğuk çay içen bu dertten muzdarip.. Ayrıca iki nokta cemiyetinin başkanı (..) Hayatı genel anlamda çay ve bilgisayar ile geçer. Teknoloji alanında makale ve haber ve analizler yazdı. Hizmetlerin gerçek kullanıcıları nasıl etkilediği hakkında bilgiler ile ilgileniyor..