Ofis Ortamından Kaçmak İstenler için Kantoor Karavaan

KantoorKaravaan şirketinin tasarım sürecinden çıkartmış olduğu bu karavan, Çalışma hayatında oldukça sıkılanlar için oldukça etkili bir yapıya sahip.

İş, Okul ya da başka nedenlerinden dolayı hayatlarında oldukça fazla bir şekilde “Negatif Enerji” birikmesinden dolayı herkes kendisini uzak ve ırak bir döneme doğru yönlendirmek ister. Her zaman da kurulan bu hayallerinden en başköşesinde karavan yer alıyor.

Bu tarz hayal güçlerini bir araya getiren tasarımcılar, İş hayatı üzerinde yaşanan serbest zamanlı çalışanlar için oldukça keyif verici bir büyük bir projeye imza atmış durumda. Doğa dostu bir karavan üretimi yapan Amsterdam asıllı KantoorKaravan firması, İçerisinde ofis ortamını doğanını da göbeğini taşıyarak çok daha da pozitif enerji kapsamış durumda.

İçerisinde internet hizmeti bulunun karavan, Elektrik ihtiyacını ise güneş ışınlarından elde ediyor ve içerisinde dışkıyı kısa süre içerisinde gübreye çevirmeyi başaran bir sistem yer alıyor. Geliştirilen ürünün bir diğer özelliğide toplantı salanlarına dönüşebilmesi. Şuan da sadece iki adet üretimi yapılan karavanın ilerleyen zaman dilimler içerisinde çok daha da çıkması bekleniyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi