Nokia'nın yeni telefonu iddialı geliyor!

HMD Global, yeni bir "Charged Up" akıllı telefon lansmanı için gün sayıyor.

Bu, 29 Mayıs'ta Moskova'da gerçekleşecek lansman için Nokia oldukça heyecanlı. Uzun süredir rakiplerini zorlayacak yeni bir telefon çıkarmamıştı.

HMD Global, 29 Mayıs'ta yeni bir Nokia telefon lansmanını başlatmaya başladı. Finli şirket, büyük bir bataryaya sahip bir cep telefonu için çalışıyor. #ChargedUp etiketini kullanan Nokia kampanyalarını yayınlamaya başladı.

İlk Nokia X serisi model 30 dakika içinde yüzde 50 güç sağlamaya yardımcı olan Hızlı Şarj 3.0 ile geliyor. Bununla birlikte, önceki bazı spekülasyonlar, geçen yılki modellere göre kullanıcı deneyimini yükseltme olasılığı bulunan Nokia 2, Nokia 3 ve Nokia 5 yenilemelerinin geldiğini ima etti. Yeni fragman, şirketin büyümesini artırmak için 100 milyon doları gözden çıkarmasının ardından bir hafta içinde ortaya çıkıyor.

Twitter'daki resmi Nokia Mobile hesabından gönderilen teaser'a göre 29 Mayıs'ta Moskova'da saat 7: 40'da MSK (10:10 pm) gerçekleşiyor. Teaser, HMD'nin bu sefer başlatmaya ayarladığı belirli bir modeli doğrulamaz. Bununla birlikte, #ChargedUp hashtag'i, şirketin geliştirilmiş bir pili veya şarj ile ilgili bazı iyileştirmeleri işaret ettiğini anlayabiliyoruz.

Daha önceki tüm söylentilere ve sızıntılara bakacak olursak, Mayıs 29 lansmanı Çin lansmanı sonrasında spekülasyon yapılan Nokia X6 global varyantı için en iyi yer olabilir.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları