Nokia'nın Yeni Telefonlarının Fiyatları Belli Oldu!

Nokia tarafından 2017 yılı içerisinde piyasaya sunulacak yeni telefon modellerini etiket fiyatları ile ilgili ciddi sızdırmalar yapıldı.İşte yeni telefonlar ve etiket fiyatları.

Uzun bir sürenin ardından Nokia tek başına Android işletim sistemi ile donattığı telefonlarını piyasaya sunacak. Bu bilgilerin sızdırılması ve Nokia'nın yeniden küllerinden doğması mobil sektörde oldukça ilgi ile karşılanırken yapılan son sızdırmalarda telefonların etiket fiyatları ile ilgili detaylar paylaşıldı.

İşte Telefon Fiyatları

Uzun zamandan beri telefonların özellikleri hakkında bilgiler gündeme getirilirken fiyat konusunda herhangi bir sızdırma yapılmamıştı. Bu açıdan oldukça büyük bir soru işareti bulunuyordu. Fakat yapılan açıklamalar ile birlikte telefonların etiket fiyatları hakkında da artık bilgi sahibi olabilmek mümkün. İki farklı model ile piyasaya giriş yapacak olan Nokia'nın düşük özelliklere sahip modelinde 150 Dolar daha yüksek özelliklere sahip modelinde ise 200 dolarlık bir etiket fiyatını uygun gördüğü belirtildi: Bu bakımdan 2017 yılında piyasaya sunulacak telefonlarda bu etiket fiyatlarını görmek oldukça yüksek ihtimalli görülüyor.

D1C Tablet Gelecek

Nokia için bir diğer bekleyiş tablet için. Tablet hakkında ise henüz fiyat belli olmadı. Sunulacak tabletin özellikleri şöyle;

13.8 inç genişliğinde 1920x1080 çözünürlüğünde ekran

Android 7.0 Nougat işletim sistemi

Google Play Edition kapsamında

Qualcomm Snapdragon 430 yonga seti

3 GB RAM

16 GB dahili depolama alanı

Flaşlı 15 Megapiksel arka kamera

7 Megapiksel ön kamera

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi