Nokia Yeni Telefonuyla Geliyor!

HMD Global, Londra'da 4 Ekim'de gerçekleştireceği etkinlik için davetiyeler göndermeye başladı ve etkinlikte "Nokia ailesine katışacak yeni akıllı telefon" ibaresi bulun

Nokia'nın son zamanlarda iyice yükselişe geçtiği gözler önünde. Bur durak bilmeyen şirket yeni trendleri yakalamaya ve kullanıcı kitlesini arttırmaya devam ediyor. Nokia'nın yakın zamanda yeni bir telefon duyuracağı dedikoduları ortalıkta dolaşıyordu fakat net birşey yoktu. Tabi bugüne kadar.

Nokia'nın akıllı telefon alt markası HMD Global, Londra'da 4 Ekim'de gerçekleştirilecek bir etkinlik için davetiyeler göndermeye başladı ve etkinlikte "Nokia ailesine katılacak yeni akılı telefon" ibaresi kullanıldı. Bundan sonra Nokia'dan yeni akıllı teelfın geleceğini biliyoruz. Ancak bu telefonun hangi model olacağı hala sır gibi saklanıyor.

Elde edilen sızıntılara göre Nokia 7.1 Plus olabilir. Bir diğer seçenek ise 5 arka kameralı tasarımıyla dikkat çeken Nokia 9. Her iki telefon da oldukça iddialı görünüyor ve şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Karşımıza nasıl bir cihaz ile çıkacağını bilmediğimiz Nokia telefon pazarındaki gücüne güç katmaya devam ediyor. Bekleyip Nokia'nın yeni telefonunu hep beraber göreceğiz.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları