Nokia 3, Android 7.1.1 güncellemesi ne zaman geliyor?

Android 7.1.1 güncellemesini ne zaman alacağı uzun zamandan beri merak ediliyordu. Peki güncelleme ne zaman olacak?

Rakiplerine güncelleme konusunda gözdağı veren Nokia, aradığı kanı adeta Android'de bulundu. Windows Phone ile piyasadan silinen Nokia, küllerinden doğuyor. Android 7.0 Nougat ile kutusundan çıkan Android'li Nokia modellerinin Android 7.1.1 güncellemesini dealacağı açıklandı.

Söz konusu firma tarafından yapılan açıklamaya göre Nokia 3, Android 7.1.1 Nougat güncellemesi Ağustos ayının sonlarına doğru alacak olup güncelleme OTA üzerinden sunulacak. Söz konusu bu güncelleme direkt olarak ülkemizde satılan Nokia 3 modellerine de geliyor.

Nokia 3'ün en güncel Android sürümünü alacak olmasının yanı sıra ülkemizde Nokia'ya göre daha pahalı olarak satılan amiral gemisi modellerin halen güncellemeyi almıyor olması kullanıcılarıı birkez daha düşündürüyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Çayı seven, çay sevmeyeni anlamayan ne yazık ki işi gereği genelde soğuk çay içen bu dertten muzdarip.. Ayrıca iki nokta cemiyetinin başkanı (..) Hayatı genel anlamda çay ve bilgisayar ile geçer. Teknoloji alanında makale ve haber ve analizler yazdı. Hizmetlerin gerçek kullanıcıları nasıl etkilediği hakkında bilgiler ile ilgileniyor..