Netflix'te Dizi İzlerken Para Kazanmak Mümkün!

Netflix dizi ve film izleyerek para kazanacak ve film izleyeceksiniz...

Küresel internet televizyon ağı olarak adlandırabileceğimiz Netflix neredeyse herkesin hayallerini süsleyecek bir iş ilanı yayınladı. Netflix, dizi ve filmleri teker teker izleyerek kategorilere ayıracak ve ardından söz edilen dizi ve filmler hakkında bilgi verebilecek tabiri caizse dizi ve filmler hakkında bilgi verebilecek anlayacağınız üzere dizi ve film tutkunlarını arıyor.

Tek görevleri Netflix üzerinde yayınlanan bütün içerikleri izlemek ve onlar hakkında kategori ve klavuz bilgisi yazmak için 30 kişilik bir ekibi bulunan Netflix, hızla artan içeriklerle beraber bu departmanı da genişletmek istiyor. Netflix'in algoritmasının doğru çalışıp çalışmadığını ve içeriklerin doğru kategoriler altında yer alıp almadığını konrol eden bu çalışanlar sadece bu işlerle ilgileniyor.

Şimdilik Türkiye için söz konusu bir iş ilanı olmasa da gelecek günlerde bu ilanın Türkiye sürümünün de yayınlanması bekleniyor. Çünkü bilindiği gibi Netflix, Türkiye'de Türk dizileri çekmeye başladı. Eğer söz konusu iş ilanı ortaya çıkarsa sizlere en kısa sürede ileteceğiz.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları