n11.com Kargonuzu 1 Günde Sizlere Ulaştıracak!

E-ticaret platformu n11.com, 52 şehire aynı gün içinde teslimat hizmetini sunacak. İşte detaylar...


Şirketten yapılan açıklamaya göre saat 12:00'a kadar verilen siparişler aynı gn 18:00'e kadar alıcıya teslim edilirken 15:00'e kadar verilen siparişler ise akşam kargosuyla 18:00 ile 22:00'a kadar kapıya teslim edilecektir.

Online alışverişte satış sonrası hizmetlerini çeşitlendirerek rekabet avantajı elde etme konusunda n11.com'dan önemli bir adım geldi. Özel Teslimat Hizmeti adında duyurmuş olduğu yeni hizmetiyle n11.com, Türkiye e-ticaret sektöründe ilk kez 52 şehre aynı gün içinde teslimata başlanıyor.

Hızlı teslimatın ötesinde konuma özel teslimat hizmeti de sunacak olan n11.com'da konuma özel fiyatlı ürünler doğrudan mağaza tarafından alıcı adresine iletirken, kargoya ödenecek bedel kullanıcıya indirim olarak yansıtılıyor.

Aynı zamanda gün içinde çalışnların kargoyu teslim alma sorunlarını servisle 15:00'e kadar verilen siparişleri n11.com akşam kargosuyla 18:00 ile 22:00 saatleri arasında kapıya teslim edilecek. 12'ye kadar vereceğiniz siparişiniz akşam altıya kadar elinizde olacak. Özel Teslimat Hizmeti'nde opsiyonlu teslimat saatleri, seç,len bölge, mağaza ve ürüne göre farklılık gösterecektir.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları