MWC 2017 en iyi telefon ödülü Galaxy S7 Edge'nin oldu!

Samsung Galaxy S7 Edge, geçtiğimiz yıl en iyi telefon ödülünü almaya hak kazanmıştı.

Samsung henüz yeni modellerini tanıtmadığı iin bu yılda Galaxy S7 Edge modeliyle yarıştı. 2016 yılında en çok satan modellerinden biri olmamıştır ancak yılın en popüler telefonlarından biri olduğu kesin. Her yıl, MWC etkinliği kapsamında yılın en iyi telefonu seçilir. Jüri tarafından geçtiğimiz yıl en iyi telefon ödülüne layık görülen Samsung, bu yılda ödülün sahibi oldu. Böylelikle Galaxy S7 Edge, 2 yıl üst üste ödül aldı.

Barselona'da düzenlenen MWC 2017 etkinliği kapsamında Galaxy S7 kenar yıllık Küresel Mobil Ödülleri kategorisinde "En İyi Mobil Telefon" ödülüne layık görüldü. Ödül hakkında Samsung, "Galaxy S7 kenar zarif tasarımı, gelişmiş kamera ve olağanüstü performans için ödüle layık görüldü" ifadelerini kullandı.

Peki siz Samsung Galaxy S7 Edge modelini nasıl buluyorsunuz?

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Çayı seven, çay sevmeyeni anlamayan ne yazık ki işi gereği genelde soğuk çay içen bu dertten muzdarip.. Ayrıca iki nokta cemiyetinin başkanı (..) Hayatı genel anlamda çay ve bilgisayar ile geçer. Teknoloji alanında makale ve haber ve analizler yazdı. Hizmetlerin gerçek kullanıcıları nasıl etkilediği hakkında bilgiler ile ilgileniyor..