Motorola'dan 2 Yeni Moto Mod Geliyor

Motorola tarafından önümüzdeki Perşembe gününde iki farklı Moto Mod daha piyasaya sunulacak. İşte detaylar.

Moto Mod adı verilen yeni modülleri ile telefonlarda farklı ihtiyaçların karşılanmasını sağlayan Motorola, bu konuda yeni bir duyuru daha yaptı. Yapılan duyuruda Moto Mod için 2 yeni gelişmenin daha yaşanacağı belirtilirken yeni ürünler hakkında detaylar da geldi.

Araç Moto Mod Geliyor!

Incipio Akıllı Araç Dock Moto Mod olarak adlandırılan ilk moda kişilerin araç içerisinde bağlantı kurması ve telefonu kolay bir şekilde kullanabilmesi amaçlanıyor. Bu doğrultuda Moto Z modelleri ile uyumlu olan Moto Mod için kişilerin araç çakmağını kullanması yeterli olacak. Böylece Moto Z araçta da şarj edilebilecek. Ayrıca farklı bağlantı noktaları üzerinden araç içerisindeki ses sistemine de dahil edilebilecek. Üstelik telefonu bu yuvaya yerleştirdiğinizde Android Auto otomatik olarak başlar. Böylece uzaktan kontrol sağlanabilir.

Ek Batarya Geliyor!

Diğer Moto Modu ise mophie Juice Pack. Telefonda % 3000 daha fazla pil ömrü eklemek için eşsiz olan bu cihaz 3000mAh pil ekliyor. Diğer özellikleri arasında ise hızlı şarj için bir Type-C USB portu ve bir durum göstergesi ışığı bulunuyor.

Bu iki Moto Mod ile birlikte telefonlardaki kullanımlar üst seviyelere çekilirken kişilerin telefonları kullanması adına Moto ciddi bir gelişme sağlıyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları