Motorola One Zoom üç renkte gelecek!

Bir süredir teknoloji dünyasına tekrar giriş yapan Motorola, IFA'da kendini göstermek için gün sayıyor.

Motorola One Zoom üç renkte sızıyor, 5x hibrit zoom vaat ediyorMotorola One Zoom bir kez daha su yüzüne çıkmış, bu sefer üç renk seçeneği gösteriyor. Bu telefon Amazon içeriğine sahip olacak, ancak aynı donanım bir Android One telefonu olan Motorola One Pro'da da bulunabilecek. Daha önce, Motorola One Pro'yu aynı üç renkte görmüştük.

Her iki versiyon da önümüzdeki ayın başlarında IFA'da tanıtılacak. Size hangisinin yakınınızdaki mağazalarda satışa sunulacağı iddiası bölgeye bağlı olacaktır (yani, ikisi aynı pazarlar için rekabet etmeyecek).

Arkadaki dörtlü kamera 48MP Quad Bayer sensöre sahip olacak ve adını yakınlaştırma merceklerinden alacak. 3x optik (81mm) ve 5x hibrid zoom sunacak. Ayrıca 13 mm'lik ultra geniş açılı bir kamera ve bir derinlik sensörü de olacak. Kamera uygulaması özel bir Gece moduna sahip olacak.

Motorola One Zoom'daki 6.2 ”ekranın, ekran üzerinde parmak izi okuyuculu 1080p + Süper AMOLED panel olması bekleniyor. Bu ayın başlarında Amazon'daki bir sızıntı, 400 € 'luk bir fiyat etiketine işaret ediyor. Bu Amazon içeriği ile, bu yüzden One Pro aslında biraz daha pahalı olabilir.

Telefona 4GB RAM ve 128GB saklama alanına sahip bir Snapdragon 675 yonga seti tarafından desteklenecek (microSD kartlarla genişletilebilir). Bağlantı tarafında USB-C ve bir 3.5mm kulaklık girişi var.

Motorola One Zoom ve One Pro'nun duyurulduktan kısa bir süre sonra piyasaya sürülmesini bekliyoruz.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları