Moto Z Play Göründü

Motorola’nın yeni akıllı telefonu Moto Z Play yakında gelebilir.

Lenova tarafından satın alınarak, akıllı telefon modellerini Lenova çatısı altında devam eden Motorola’nın yeni akıllı telefonu Moto Z Play yakında gelebilir.

Motorola şirketi daha önceden sunduğu Moto Z ve Moto Z Force model akıllı telefonları ile oldukça ilgi çekmişti. Motorola şirketi Moto Z Play hakkında herhangi bir açıklama yapmazken Moto Z Play hakkında görseller basına sızdırılmış durumda. Motorola şirketinin daha önce çıkardığı Moto Z ve Moto Z Force model akıllı telefonlarında en çok dikkat çeken özellik telefonlarda 3.5 mm kulaklık girişine yer verilmemesiydi. Moto Z Play görsellerinden anlaşıldığına göre şirket diğer akıllı telefonlarının aksine Moto Z Play’de 3.5 mm kulaklık girişine yer veriyor.

Moto Z Play görsellerinden anlaşıldığına göre cihaz Moto Vektör olarak gözüküyor. Basında yer alan iddialara göre Motorolanın yeni akıllı telefonu Moto Z Play 5.5 inch büyüklüğünde olacak ve ekran çözünürlüğü ise 1920 * 1080 piksel FULL HD olarak kullanıcılara sunulacak. Motorola Z Play gücünü ise Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 652 yonga setinden alması bekleniyor. Ayrıca telefonda 3 GB sistem belleği ve 32 GB’a kadar dahili hafıza yer alacak. Motorola Z Play’de 16 MP arka kamera ve 5 MP ön kamerası olması bekleniyor. Donanımsal olarak oldukça dikkat çeken telefonun kullanıcılar tarafından oldukça ilgi görmesi bekleniyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları