Moto G7'nin Eli Kulağında!

Dün, Moto G7 akıllı telefonunun özellikleriyle ilgili bilgiler web'de yayınlandı. Bugün sızdırılan yeni görüntüler var.

En son söylentilere göre, Motorola'nın ara hattının bir sonraki cep telefonu olan Moto G7 çentikli bir ekrana sahip olacak. Ancak iPhone X'in dikdörtgen şekli yerine, damla şeklinde alışılmadık bir çentik görebiliriz.

Bu hafta yapılan bir render çalışması sızdrıdıldı. iPhone X'in dikdörtgen çentiği gibi değil farklı birşekilde damla şeklinde alışılmadık bir çentik görebiliriz.

En son söylentilere göre, Motorola'nın ara hattının bir sonraki cep telefonu olan Moto G7 çentikli bir ekrana sahip olacak. Ancak iPhone X'in dikdörtgen şekli yerine, damla şeklinde alışılmadık bir çentik görmeliyiz. Ekran 5.7 inç ila 6.4 inç arasında olmalıdır ve açılan çentik ön kamerayı tutuyor olmalı.

Moto G7 batarya, G6'dan 500 mAh - 500 mAh daha fazla ulaşabilir. Yeni ön tasarım, neredeyse sınırsız bir ekrana sahip olabilir, kenarlarda ve üstte gizli kenarlar bulunur ancak cihazın alt kısmında biraz daha geniş olabilir.
Arkada, öncekine benzer bir şekilde, şirket logosunun üstünde, üstte dairesel bir modülde takılı bir çift kamera ile görünmelidir. Motorola'nın "M" si de dahil olmak üzere, yeni dijital sensör olmalıdır. Bu, cihazın ekranın hemen altında sıkışmış olan Moto G6 üzerinde bir başka değişiklik olacaktır.

Kameralar aynı zamanda 12 MP + 5 MP'den 16 MP + 5 MP'ye kadar, 8 MP ile 12 MP arasında olacak şekilde iyileştirmeler elde etmelidir. Cep telefonunun hala mevcut olan G6'dan daha fazla 64 GB depolama alanı 4 GB RAM olmalıdır. İşlemciye gelince, okta-core olması gerektiğinden başka bir ayrıntı yok Moto G6 Snapdragon 450'yi kullanıyor.

Henüz açıklanmayan Moto G7'nin 2019'un başlarında piyasaya çıkması bekleniyor. Google'ın fabrikada kurulmuş işletim sisteminin en son sürümü olan Android Pie ile birlikte gelmesi bekleniyor.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları