Moto G4 Plus Artık Türkiye’de

Lenovo tarafından üretimi yapılan Moto G4 Plus resmen Türkiye’de.

Lenovo tarafından satın alındıktan sonra üretimleri sürdürülen ve yeni modeller ile piyasaya giriş yapan Motorola, iddialı modeli Moto G4 Plus ile birlikte Türkiye’de. Motorola’nın en güvendiği modellerden birisi olan Moto G4 Plus ile birlikte pek çok Avrupa pazarı dahil olmak üzere Türkiye pazarına da giriş yapılmış olması bu konuda cihazın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayacak.

Moto G4 Plus için yapılan resmi açıklamalarda cihazın pek çok farklı satış noktasında satışa çıktığı ifade edilirken, cihazın etiket fiyatı ile ilgili net bilgilere henüz ulaşılamadı. Fakat önümüzdeki günlerde online olarak da satışı başlatılacak cihazın, bu işlemlerin ardından fiyatı da öğrenilebilecek. Fiyatın 1200 TL seviyelerinde olması bekleniyor.

Moto G4 Plus Özellikleri Neler?

Moto G4 Plus özellikleri ile dikkat çekerken, cihazda özellikle yüksek kalitedeki kameralar dikkat çekiyor. 16 MP arka kamerasında 1.3 mikron piksel boyutunda ve f/2.0 Aralığı bulunurken, bu özellikler ile birlikte kişiler büyük bir avantaj da elde ediyor. Çekim konusunda iyi bir cihaz isteyen kişiler için Moto G4 Plus bu bakımdan ön plana çıkıyor. Üstelik yapılan değerlendirmelerde de Moto G4 Plus sınıfına göre en iyi kamera performanslarından birisini sunuyor. 5.5 inç Full HD bir ekran, Gorilla Glass 3 ve Snapdragon 617 işlemcileri ile üstün donanımlara sahip olan cihaz, Türkiye’de de yüksek satış rakamlarına ulaşabilir.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları