Moto G4 Play Kutudan Çıkıyor!

Lenovo tarafından yönetilen Motorola’nın yeni modeli Moto G4 Play oldu. Peki, Moto G4 Play modelinde neler var? İşte detaylar.

Geçtiğimiz hafta içerisinde Google tarafından yapılan tanıtım damgaya vursa da Motorola gibi markalar da yeni cihazları ile birlikte piyasaya yüksek satış rakamlarına ulaşmak adına çalışmalarını sürdürüyor. Konuyla ilgili elde edilen bilgilerde Moto G4 Play ile birlikte iyi dönüşlerin alınmaya başlandığı ifade edilirken, bu konuda genel görüş Motorola’nın diğer markaların gölgesinde kaldığı yönünde. Zira yapılan tanıtımlar çok ses getirmezken, diğer markalar Moto G4 Play tanıtımlarının da önüne geçmiş durumda.

150 Dolar gibi başlangıç fiyatı ile satışa çıkartılan Moto G4 Play, bu bakımdan ilgi çekiyor. Fiyatın düşük olması, alım gücünü de arttırırken telefonda yer alan özellikler de bakılmaya değer.

Moto G4 Play Kutu İçeriğinde Neler Var?

Piyasaya sunulan Moto G4 Play’i tercih eden kişiler kutu içeriğinde telefona ek olarak sadece micro-USB şarj cihazına sahip olacak. Aynı zamanda güvenlik uyarılarının yer aldığı küçük bir kitapçık ve telefon kullanım kılavuzu da kutuda yer alıyor.

Telefon ile ilgili pek çok yeni inceleme yapılırken, en çok dikkat çeken ve beğenilen özelliklerden birisi çıkartılabilir batarya oldu.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları