Modaya Google Eli Değecek!

Google Project Muze projesi üzerinde çalışmalarını hızlandıran Google, bu konuda modaya da giriş yapacak

Google, Google Project Muze için özel anlaşmalar yaparken, bu anlaşmalardan birisi de Zalando ile yapıldı. Zalando, Türkiye’de çok tanınmamış olsa da Almanya’nın en iyi moda firmalarından birisi ve Berlin’de yapılan çalışmaları ile oldukça ünlü. Firma ile yapılan ortaklık sonrasında markanın geleceğe yönelik çalışmalarının nasıl belirleneceği de şimdiden görülürken, yakın süre içerisinde Google, Google Project Muze projesi ile birlikte podyumlarda da yer almaya başlayacak.

Tensör Akış Geliyor!

Google Project Muze ile birlikte Tensör Akış adı verilen yeni bir teknolojinin kullanılacağı ve bu teknoloji ile üretilecek kıyafetler sayesinde fark yaratılacağı açıklanırken, bu sayede modada yeni bir akım da başlatılmış olacak. Google markası ile çıkarılması beklenen kıyafetlerin aynı zamanda Google Fashion Trend adı ile tanıtılması bekleniyor. Bu bakımdan Google Project Muze sayesinde Google, farklı bir projeyi daha faaliyete geçirirken, aynı zamanda yeni bir gelir modelini daha oluşturmuş olacak. Serilerde 600’ün zerinde renk ve modelin yer alacağı öğrenilirken, aynı zamanda zengin koleksiyon da yine Google için önemli bir avantaj sağlayacak.

Farklı Stiller, Ortak Noktalar

Google Project Muze kişilerin ortak zevklerini ve farklı ruh hallerine göre seçim yapma şansı da tanıyacak. Aynı zamanda kişiler bu tip gruplar oluşturarak daha iyi seçimler yapabilecek.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları