Microsoft'un Tüm Tanıtımları Ortaya Çıktı

Microsoft firmasının neredeyse oldukça uzun bir zaman dilimi eçirisnde yeni amiral gemisi olan modelleri Lumia 950 (Talkman) ve Lumia 950XL (Cityman) üzerinde etkili bir şekilde çalıştığını herkes biliyor.

bu zamana kadar baktığımız da teknik özellikleri ve prototip olarak da fotoğrafları için ortaya çıkan bu telefonları hakkındaki en büyük sır duyuru tarihi olmuştu. Görünüşe göre baktığımız da bu sır perdesi ortadan kalktı

nihayet baktığımız da Microsoft ‘un oldukça üst seviye olan telefonları duyurmayalı bir seneden fazla oldu. Bu süre içerisinde kullanıcıları için giriş ve orta seviye telefonlara ilişkin olarak yazılım devi, İddialara göre ekim ayı içerisinde büyük bir lansman hazırlığı içerisinde. Üstelik olarak bu lansman içerisinde Lumia 950 ve Lumia 950 XL modelinden çok daha fazlası dahil. Telefonların dışında firma yeni bir akıllı saat aynı zamanda Surface Pro Tablet ek olarak da Xbox One oyun konsolunun bir mini versiyonunu tanıtımını yapacağını açıklanıyor.

Firmanın asıl merakle beklenen cihazlarına değinecek olursak, 5.2” QHD ekranlı Lumia 950 üzerinde altı çekirdekli olan Snapdragon 808 CPU, 3 GB RAM, 32 dahili hafıza ve 20 MP PureView kamera ek olarak 3.000mAh kapasiteye sahip pilyer alıyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları