Mercedes S-Class Coupe Night Edition Gösteriye Hazır

Mercedes, Ocak ayındaki Detroit Auto Show'da ilk kez yerini alacak yeni ve özel S Sınıfı Coupe için çalışmalarını tamamladı.

Mercedes S-Serisi Coupe Night Edition olarak adlandırılan yeni model, kendine özgü koyu renk aksanlara, kabinde ve dışında kaplamalarıyla dikkat çekiyor.

Mercedes S-Class Coupe Night Edition Özellikleri Neler?

Mercedes tarafından çok özel bir çalışmanın ürünü olan araç Detroit’te düzenlenecek fuar için artık geri sayıma geçti. Araç için elde edilen bilgilerde aracın ön tarafında benzersiz bir radyatör ızgarası olduğu görülüyor. Tekli bir panjur ile kapatılan bu alan siyah renkte.

20 inçlik AMG alaşım jantlar ile desteklenen araçta parlak jantlar da tasarımı tamamlayan son dokunuşlar olmuş. Aracın iç kısmına geçildikte daha sportif bir tasarımın tercih edildiği görülüyor. Öyle ki içte sportif bir AMG gövde kiti ile araç giydirilmiş. Fakat isteyenler için Mercedes'in klasik mat gri boyası da araç için unutulmamış ve isteğe bağlı bırakılmış.

Ocak ayı içerisinde yapılacak Detroit Auto Show'da en çok ilgi çeken modellerden birisinin Mercedes S-Class Coupe Night Edition olması bekleniyor. Öyle ki bugüne kadar S-Class Coupe için Mercedes tutkunlarının ilgisi oldukça fazla olurken araç için geliştirilen yeni Night Edition versiyon ile birlikte farklı araçlar için oldukça değişim bir seçim yapılabilir. Şu anda en çok merak edilen ise fiyatlar. Fakat henüz bir bilgi paylaşılmış değil.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları