Mercedes-Benz CLA Facelift Hindistan'da Görüldü

Mercedes-Benz CLA Facelift olarak adlandırılan yeni model oldukça dikkat çekici. İşte yeni model ile ilgili detaylar.

Mercedes yeni araçlarında yeni teknolojik donanımlara yer verirken yeni tanıtımı yapılan Mercedes-Benz CLA Facelift modeli oldukça ilgi çekti. Yeni CLA’da gün ışığında çalışan gündüz aydınlatma sisteminde güncellemeler yapılmış durumda. Tamamen LED olan far seti aydınlatmada farklı bir görünüm sağlamış durumda. Tamponlarda çok fazla fark olmazken dikkat çeken küçük detay ön ve arka tampon arasında yatay olarak yer alan krom tasarım. Mercedes-Benz CLA Facelift ile birlikte yan profilde de değişiklik yok. Ayrıca 17 inçlik tekerlekler de Mercedes-Benz CLA Facelift modeli ile birlikte sunuluyor.

Mercedes-Benz CLA Facelift İç Mekanda Neler Var?

Mercedes-Benz CLA Facelift gövdesinde ise 7 inçlik bir ekran yerine yeni büyük 8 inçlik ekran kullanılmış. Üstelik daha ince ve daha modern bir görünüm ile geliyor. Yeni modelde hem Android Auto hem de Apple CarPlay destekleniyor. Böylece telefon ile entegrasyon da sorunsuz bir şekilde sağlanabilir. Bluetooth, GPS navigasyonu da sunulan özellikler arasında.

Mercedes-Benz CLA Facelift’de Motor Seçenekleri Neler?

Yeni CLA’da benzin ve dizel olmak üzere iki motor çeşidi mevcut. Benzinli motor 181 bg güç ve 300Nm pik tork üreten 2 litrelik turbo şarjlı dört silindirden oluşuyor. Dizel motor ise 2.2 litrelik turbo şarjlı dört silindirli ve 134bhp'yi 300Nm tork değerlerine sahip. Her iki motor da yedi vites mevcut.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları