MacBooklar 27 Ekim'de Gelebilir

Apple tarafından yeni MacBook modellerinin ne zaman piyasaya sunulacağını merak edilirken bu konuda gelen son bilgilerde 27 Ekim tarihinde yeni modellerin tanıtılacağı iddia edildi

Apple son gerçekleştirdiği etkinlikte yeni bir MacBook modelinin tanıtılması yönünde beklenti oluşturmuştu. Yeni modellerin tanıtılması beklenense de Apple bu konuda ilerleyen tarihlerde tanıtımın yapılacağının izlenimlerini verdi. Bu bakımdan şu andaki beklentiler MacBook modellerinin 2016 yılı içerisinde tanıtılması. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde yeni bir tanıtım gününün düzenlenerek yeni versiyonların piyasaya sunulması bekleniyor. Konu ile ilgili gelen son bilgiler de bu beklentileri doğrular nitelikte. Bu açıdan düzenlenecek yeni etkinlik ile birlikte piyasaya sunulacak yeni modeller kullanıcıların yeni MacBook cihazlarına sahip olmasını sağlayacak.

Durum Etkinlikle Kurtarılabilir

Özellikle Apple açıklayacağı son çeyrek mali tablolarında düşüş beklendiğinden dolayı bu tablo açıklaması sonrasında hemen özel bir etkinliğin düzenlenmesi bekleniyor. Bu etkinlikte kuşkusuz yeni MacBook modelleri için yapılacak.

Gündeme gelen bilgilerde 27 Ekim tarihinin öne sürülmesi çok yakın bir süre sonra tanıtımının yapılacağını gösteriyor. Fakat Apple tarafından bu konuda hiçbir bilgi paylaşılmadığından dolayı iddialar için şu an doğrulanmış bir durum söz konusu değil.

Yeni MacBook modellerinde pek çok farklı özelliği kullanıcılara sunulacak olan Apple piyasada ciddi bir beklenti yaratmış durumda. Sunulacak modellerin beklentileri karşılaması halinde ise yüksek satış rakamlarına ulaşılması oldukça mümkün görünüyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları