MacBook Pro İçin Yapılan Yorumlar Nasıl?

Apple tarafından piyasaya sunulan yeni MacBook Pro modelleri ön sipariş döneminde sipariş veren kişilere teslim edilmeye başlandı. Peki kullanıcılar ne düşünüyor?

Apple tarafından tanıtımı gerçekleştirilen MacBook Pro tanıtım etkinliği tarihi itibariyle gündemde pek çok farklı tartışma yapılmaya başlandı. Öyle ki konuyla ilgili yapılan tartışmaların büyük bir bölümünde yüksek etiket fiyatları nedeniyle cihazlar ciddi bir şekilde eleştirildi.

Yorumlar İlgi Görüyor!

Kullanıcılar tarafından yapılan değerlendirmeler internette oldukça ilgi görüyor. Yapılan yorumlar incelendiğinde özellikle kullanıcıların beklentilerinin tam olarak karşılanmadığı net olarak anlaşılıyor. Özellikle yeni sunulan versiyonun bir önceki versiyona göre çok önemli avantajlar sunmadığı bataryadan performansa kadar pek çok konuda benzer özelliklerin kullanıma sunulduğu belirtiliyor. Bu açıdan şu an için kullanıcılar ilk deneyimlerinden çok mutlu olmamış durumda.

En Önemli Sorun Fiyat Değil!

Özellikle yeni cihazların çok yüksek fiyatlar ile satılması da adına da eleştiri gelirken en önemli detaylardan bir tanesi olurken bu yüksek fiyat karşısında beklentilerin karşılanmaması daha çok tepki çekiyor.

Yükseltme Gerekebilir

Cihazı almak isteyen kişilerin yükseltme seçeneklerini değerlendirmesi gerektiği da öneriler arasında. Öyle ki cihazdan daha iyi bir performans alınabilmesi adına yaklaşık 200 Dolar gibi bir ek ödeme ile cihazdaki donanımların yükseltilmesi mümkün.Bu bakımdan daha iyi bir cihaza sahip olmak isteyen kişiler için çok daha yüksek etiket ücretlerinin ödenmesi gerekebilir.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları