Logitech C922 Pro Piyasaya Çıktı

Özel donanımları ve cihazlarıyla piyasanın önemli markaları arasında yer alan Logitech yeni bir modelin daha tanıtımını gerçekleştirdi.

Klavye, fare gibi özel donanımlarıyla dünya genelinde en çok tercih edilen markalardan birisi olan Logitech son olarak bir web kamerasını tanıtımını gerçekleştirdi. Yeni cihaza Logitech C922 Pro adı verildiği görülürken yapılan tanıtımlarda oldukça üstün özelliklere sahip bir kameranın yaratıldığı da vurgulandı. Konu ile ilgili yapılan tanıtımlar üstelik şu anda dünya genelinde de büyük bir ilgi çekmiş durumda. Kullanıcıların özellikle son yaşanan gelişmeler doğrultusunda maksimum performans alabileceği Logitech C922 Pro Stream farklı ve kamera konusunda işleri kolaylaştıracak özelliklere sahip.

Logitech C922 Pro Özellikleri Neler?

HD kalite destekleyen Logitech C922 Pro, saniyede 30 kare hızda 1080p ya da 60 kare hızda 720p kalitede görüntü sağlıyor. Üstelik Logitech C922 Pro satın alacak kişilere yine Logitech servislerinin ücretsiz sürümleri ve pek çok özel servise kayıt imkanı sağlanacak. Bu bakımdan ürünü alan kişiler aynı zamanda Logitech’in önemli servislerinden de yararlanma imkanı elde edebilecek durumda.

Arka Plan Özelleştiriliyor!

Logitech C922 Pro’nun en önemli özellikleri ise oyuncuların arka plandan bağımsız bir şekilde yayınlarını kişiselleştirilmesi. Öyle ki yayınlarda arka planın yayından ayrılabilmesi ve farklı arka planların kullanılabilmesi adına yeşil perdeye gereksinim duyulurken bu yeni ürün ile birlikte böyle bir gereksinim ortadan kalkıyor. Böylece kişiler sadece kamera üzerinden bağımsız bir şekilde arka plan seçerek, işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları