Line Dock MacBook Pro'ya USB Getiriyor!

Apple tarafından piyasaya sunulan yeni MacBook Pro modellerinde özellikle USB girişine yer verilmezken bu sorun ciddi tepki çekmişti. İşte soruna yönelik yeni bir çözüm.

Kullanıcılarının bilgisayar kullanım alışkanlıklarında özellikle USB kullanımı büyük bir yer tutarken bu konuda Apple tarafından piyasaya sunulan yeni bilgisayarlarda USB portuna yer verilmemesi dikkat çekti. Yapılan resmini tanıtımlarda bilgisayarlarda USB ve microSD portunun kullanılamayacağı belirtilirken bu durum kısa süre içerisinde çözümlendş.

Line Dock’tan Cazip Seçenek

Line Dock adı verilen bir firma MacBook Pro modelleri için özel bir sistem geliştirirken bu sistem sayesinde telefonlarda kaldırılan girişlerin kullanılabilmesi mümkün oluyor. Yeni MacBook Pro ile birlikte gelen bu özel sistem üstelik farklı özelliklere de sahip.

Fazladan Batarya Ve Depolama Alanı Geliyor

Sadece USB portunun kullanılması değil bu portun kullanılmasının yanı sıra cihazın batarya için ek bir depolama alanı oluşturulmasını da sağlıyor. Üstelik 20.000mAh kapasitede bir bataryası ve 1 TB SSD depolama alanı ile gelen cihaz böylece kullanıcıların hem depolama alanındaki sorunlarını çözüyor hem de ek bir batarya sayesinde güç konusunda ihtiyaçları kolay bir şekilde karşılıyor. Bu bakımdan MacBook Pro alacak kişilerin USB portaunun olmaması nedeniyle herhangi bir sorun yaşaması artık söz konusu olmazken kullanıcılar pek çok farklı özelliğin de sunulduğu yeni cihaz sayesinde MacBook Pro modelinin çok daha etkin bir şekilde kullanabilecek.

Performansı Yüksek

Yazma ve okuma hızı oldukça hızlı olan yeni cihaz aynı zamanda SDkart okuyucu bağlantısını da sunuyor. Line Dock ile ilgili yapılan tanıtımlarda yeni cihazın çok kısa süre içerisinde piyasaya sunulacağı belirtilirken özel tanıtım filmleri de hazırlanmış durumda. Bu bakımdan kullanıcılar şu anda hazırlık aşamasında olan cihazın piyasaya sunulması ile birlikte çok avantajlı ve işleri oldukça kolaylaştıracak yeni bir donanıma sahip olabilecek.

Tanıtım filmi ise şöyle;

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları