Line 700 Milyon Barajını Geçti!

İlk olarak iOS işletim sistemlerinde kullanıma sunulan ve daha sonra tüm akıllı telefonlar için geliştirilen Line günden güne artan bir kullanıcı sayısına sahip.

line-height:1.6">Line için yapılan araştırmalarda uygulamanın 500 milyon indirme barajını geçtiği görülürken Dropbox Skyp gibi pek çok popüler uygulamanın bulunduğu üst klasmana uygulama geçmiş durumda. Anlık mesajlaşma programları için alternatif bir uygulama olan Line şu an için 700 milyon civarında bir kullanıcıya sahip.

Sektörde Ciddi Alternetif!

Kullanıcı sayısının artması farklı özelliklerinin geliştirilmesi ile birlikte daha da kolaylaşırken şu anda anlık mesajlaşma uygulamalarının başında bulunan WhatsApp ve Facebook Messenger ile yarışan Line bu doğrultuda iyi bir şekilde durumu götürüyor.

Diğer Uygulamalarda Durum Ne?

WhatsApp için açıklanan son rakamlarda uygulamanın 1 milyar rakamını geçtiği Facebook Messenger'ın ise 900 milyon kullanıcıya ulaştığı belirtilirken Line uygulamasının bu konuda 700 milyon kullanıcıya ulaşması oldukça başarılı bulunuyor. Google Play Store ve App Store üzerinden kullanıma sunulan uygulamayı sizler de indirebilir ve uygulamayı kullanabilirsiniz.

Line için son dönemlerde gündemde pek çok yeni bir iddia yer alırken uygulamanın geliştirilerek anlık mesajlaşma konusunda durumunun iyileştirmeye çalışacağı belirtildi. Buna karşın sektördeki WhatsApp ve Facebook Messenger'ın aradaki farkı açmaya başlaması sadece Line için değil pek çok anlık mesajlaşma uygulaması için oldukça dezavantajı bir durum yaratıyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları