Life is Strange 2 Geliyor!

Life is Strange 2 macerası 27 Eylül'de kaldığı yerden macerasına devam edecek...


İlk oyunu ile Teltale oyunlarına taş çıkaran yapım Life is Strange, neredeyse bir ay önce 3 milyondan fazla satıldığı açıklanmıştı. Sevilen oyunun devam serisinin ise 27 Eylül'de yayınlanması bekleniyor.

Life is Strange, devam serisi Life is Strange 2 ile sevenlerinin karşısına çıkmak için hazırlanıyor. Toplamda 5 bölümden oluşan oyunun ilk bölümü 27 Eylül'de bizlerle olacak.

Oyunun çıkışından önce yapımcının bir sürprizi de olacak. Evrene alışmanız ve ufak bir giriş yapmanız adına aynı evrende yer alan Captain Spirit isimli oyunun demosu oyuncuların beğenisine sunuldu. Demo bütün platformlar için bügünden itibaren yerini almış.

Yayınlanan fragmanda belirtilen çıkış tarihi, 27 Eylül 2018 gösteriliyor. Fragman içerisinde gösterilen bir diğer şey de, oyunun 5 bölümden oluşacak olması. Zaten serinin ilk oyunundan da bu durum söz konusuydu.

27 Eylül 2018 tarihi, Life is Strange 2’nun ilk bölümünün çıkış tarihi olacak. Devamı ise ilerleyen aylarda bekleyenlerin beğenisine sunulacak. Bakalım hikaye bakımından yapımcılar bizlere nasıl bir deneyim sunacak bekleyip göreceğiz.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları