LG'den Yeni Model: Stylo 2 V

Stylo 2 V adı verilen yeni bir cihaz ile piyasaya giriş yapan LG, alt seviyeye de hitap edebiliyor. İşte Stylo 2 V ile ilgili detaylar.

LG Stylo 2 V, uygun fiyatlı telefon modellerinden birisi ve özelikle fiyatı ile ekonomik seçim yapacaklara cazip bir seçenek sunuyor. Telefon 720 x 1280 çözünürlüğe sahip 5,7 inç ekrana ve 16 GB depolama kapasitesine sahip. Aynı zamanda telefon 1,8 GHz işlemci ile destekleniyor. 2 TB kapasiteli microSD yuvası, ek depolama alanına ihtiyaç duyanlar için adeta sınırsız bir seçenek sunuyor. Arka tarafa bakan bir adet 13MP ve ön tarafa bakan 5MP’lik kamera da kamera ihtiyacını karşılıyor.

LG Stylo 2 V Artıları Ve Eksileri Neler?

LG Stylo 2 V için yapılan değerlendirmelerde artı özellikleri şöyle paylaşıldı;

Büyük ekran (5,7 inç)

Hafif telefon

7.5 mm'den daha ince gövde

Telefon için en çok dikkat çeken detay düşük piksel yoğunluğu. Ekranda tercih edilen donanımlar nedeniyle 258ppi’de kalan değeler biraz ortalamanın altında.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Çayı seven, çay sevmeyeni anlamayan ne yazık ki işi gereği genelde soğuk çay içen bu dertten muzdarip.. Ayrıca iki nokta cemiyetinin başkanı (..) Hayatı genel anlamda çay ve bilgisayar ile geçer. Teknoloji alanında makale ve haber ve analizler yazdı. Hizmetlerin gerçek kullanıcıları nasıl etkilediği hakkında bilgiler ile ilgileniyor..