LG'den Kablosuz Şarj Ünitesi Geldi!

LG tarafından yeni çıkartılacak ürünlerde kullanılmak üzere yeni bir kablosuz şarj standı geliştirildi. İşte yeni ürün ile ilgili elde edilen son detaylar.

İlerleyen yıllarda şarj konusunda kablosuz şarj ünitelerinin daha fazla ilgi görmesi beklenirken, belirli yerlerde yer alacak bu şark üniteleri sayesinde kullanıcılar kablo bağlantısına gerek kalmadan bu stant üzerinden telefonlarını şarj edebilecek. Bugüne kadar çok farklı çalışmalar ortaya çıkartılırken bu yeniliklere LG tarafından yapılan tanıtımla birlikte yeni bir ürün daha eklendi.

LG Standartları Geliştirdi!

LG kablosuz şarj standı tanıtımını gerçekleştirirken şarj konusunda büyük bir kolaylık sağlayacak olan ürün oldukça ilgi çekti. Kablosuz şarj standartlarının bugüne kadar piyasada çok fazla tutulmaması ve markalar tarafından da piyasaya sunulmamasının en önemli nedenlerinden bir tanesi kablolu bağlantıda olduğu gibi hızlı bir şekilde şarj özelliğinin kullanılamamasıydı. Fakat geliştirilen yeni ürünler de bu handikap ortadan kaldırılmış duruyor. Öyle ki yeni ürün için LG tarafından yapılan açıklamalarda piyasadaki kablosuz şarjlara göre 3 kat daha güçlü olduğu belirtilen ürünün yüzde 50’lilik şarj oranına yarım saat içerisinde çıkabileceği belirtiliyor. Bu da piyasadaki pek çok kablolu şarjdan dahi daha yüksek bir oran anlamına geliyor.

Raflara Çıkacak

Önümüzdeki dönemlerde piyasaya sunulacak olan cihazının resmi çıkış tarihi belirtilmesi de kısa süre içerisinde raflarda yer alması bekleniyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları