LG V40 Geliyor!

. Mobil cihazlarla ilgili verdiği kesin bilgilerle tanınan Evan Blass'a göre şirket "Storm" kod ismiyle LG V40 modeli üzerinde çalışmalara başladı...

LG'nin G7 ThinQ yeni amiral gemisi akıllı telefonu, markanın meraklıları tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. Buna ilaveten V35 ThinQ modelini de tanıtmaya hazırlanan firma birde V40 üzerinde çalışmalar yapıyor.

Mobil cihazlarla iilgili sızıntılarının doğruluğu ile bilinen Evan Blass'a göre şirket LG V40 modeli üzerinde çalışmalara başlamış durumda. Kod ismi Storm olan bu cihaz yıl içinde piyasada olabilir. V-Serisine dahil olacak olan model, Blass'a göre şirket içerisinde "Storm" kod ismiyle anılıyor.

Sadece IFA 2018'de lansmanı yapılması beklenen yeni V iddialara göre çentikli bir görünüme sahip olacak. Maalesef şu anda yeni telefonun kod ismi dışında ortaya çıkan herhengi bir detay bulunmuyor. LG V40'ın Ağustos - Eylül aylarında tanıtımı satışa sunulması bekleniyor. Fakat şirketin LG V40 öncesinde G7 ThinQ piyasaya sürmesi bekleniyor.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları