LG V20 Tanıtıldı! İşte Tam Liste Özellikler!

Uzun süreden beri üzerinde çalışmaların yapıldığı bilinen LG v20 için resmi tanıtımı nihayet gerçekleştirildi. İşte yeni telefon modeli ile ilgili önemli detaylar.

LG G5 modelinin ardından piyasaya V20 adı verilen yeni telefon modeli ile giriş yapan LG oldukça iddialı. Yapılan tanıtımda telefonun tüm teknik detayları aktarılırken piyasaya oldukça güçlü ve pek çok telefon modelinden daha yüksek özelliklere sahip cep telefonu sunulduğu belirtildi.

LG’de Umutlar Yeşeriyor!

Yapılan tanıtımı ile birlikte LG mobil sektörde iddialı bir giriş daha yapmaya başlarken yeni telefon modeli ile birlikte ne kadar çok satışa ulaşılacağı ve kullanıcıların yeni telefona ne kadar çok ilgi göstereceği de merak ediliyor. Öyle ki bugüne kadar yapılan satışlarla ilgili LG istenen düzeyde değildi ve bu nedenle de satışlarda geri kalmış, gelirler alt seviyelerde olmuştu.

LG v20’ye bakıldığında telefonun yüksek donanımlar ile güçlendirildiği ve daha fazla satış yapabilmesi konusunda şartların iyileştirildiği görüldü. Bu açıdan önümüzdeki dönemde LG v20 modelinin markanın yüzünü güldürmesi mümkün görünüyor. LG v20 için yapılan resmi açıklamalara göre telefonda yer alan teknik özellikler şöyle;

Yonga seti: Qualcomm® Snapdragon™ 820

Ekran: Main 5.7 inç QHD IPS Quantum ekran

Hafıza: 4GB LPDDR4 RAM / 64 GB depolama alanı / microSD (2TB'a kadar)

Kamera: F1.9 diyafram aralığı ile 5MP ön kamera (Geniş Açı) / F1.8 diyafram aralığı ile 16MP arka kamera OIS (Standart Açı) ve F2.4 diyafram aralığı ile 8MP arka kamera (Geniş Açı)

Batarya: 3200mAh (Çıkarılabilir)

İşletim sistemi: Android 7.0 Nougat

Boyut: 159.7 x 78.1 x 7.6mm

Bağlanabilirlik: LTE / Wi-Fi (802.11 a, b, g, n, ac) / USB Type-C / Bluetooth 4.2 BLE / NFC /

Renk: Titan

Diğer: Hi-Fi Video Kayıt / Sabit Kayıt 2.0 / HD Ses Kaydedici / Stüdyo Modu Yüksek AOP Mikrofon / İkinci Ekra / 32-bit Hi-Fi Quad DAC / In Apps / B&O İşbirliği / Parmak İzi Okuyucu / Qualcomm® Quick Charge™ 3.0

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları