LG G6 Ne Zaman Çıkacak?

LG G6 ile ilgili iddialar çok farklı olsa da cihaz için geri sayım başlamış durumda. Tahminler sie Şubat ayını gösteriyor.

LG G6 hakkındaki söylentiler şu ana kadar az olduğu kadar çelişkili dolu. Bu bakımdan telefon hakkında tam olarak bir şeyler söylemek oldukça zor.

LG G6'nın modüler konseptten çıkması, çıkarılmayan pil ile birlikte su geçirmez bir tasarıma döndürülmesi bekleniyor. Modüler olmayan G6, daha önceki G5’e göre piyasadan daha iyi sonuçlar alabilir. Bu bakımdan LG bu sefer şansını modüler olmayan bir modelden yana deneyebilir.

Güney Kore yayınları da dahil olmak üzere çok sayıda kaynak, LG'nin deney yaptığı tüm modüler şeyi G5'de bırakıp daha geleneksel bir tasarım seçeceğini gösteriyor. Bu bakımdan LG G6 için kesin olarak söylenebilecek bir şey varsa o da modüler tasarımından vazgeçileceği. Şirketin önümüzdeki amiral gemisi için modülleri tamamen bırakıp bırakmayacağı tartışma konusu olmakla birlikte, telefon tasarımıyla ilgili diğer söylentilerle de çok mantıklı ve bağlanıyor.

LG G6 Ne Zaman Duyurulacak?

LG muhtemelen MWC 2017'de G6 ile ortaya çıkacak. Bugüne kadar duyuru ve çıkış tarihleri ise şöyle olmuştu:

LG G2 - Ağustos 2013'te açıklandı; Eylül 2013'te piyasaya sürüldü.

LG G3 - Mayıs 2014'te açıklandı; Haziran 2014'te piyasaya sürüldü.

LG G4 - Nisan 2015'te açıklandı; Mayıs 2015'te piyasaya sürüldü..

LG G5 - Şubat 2016'da açıklandı; Nisan 2016'da piyasaya sürüldü.

LG G6 - Beklenen duyuru Şubat 2017; Beklenen piyasaya sürülme tarihi ise Mart - Nisan 2017

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi