LG G5 Fiyatında Yüzde 32 İndirim!

LG tarafından geçtiğimiz ayları içerisinde piyasaya sunulan G5 modeli eBay’da 409 dolar üzerinden satışa çıkarıldı.

LG nin en önemli modellerinden birisi olarak gösterilen fakat bir olduktan sonra istenilen ilgiyi bir türlü göremeyen G5 modeli eBay'da indirimli fiyatıyla yeniden satışa çıkarıldı. 2016 yılında LG’nin amiral gemilerinden biri olan ve özellikle çıkarılabilir yapısıyla farklı bir şekilde piyasaya sunulan telefon modeli bütün özelliklerine rağmen rakiplerini geride bırakmadı.

Fiyat Kırıldı

Konu ile ilgili yapılan açıklamalarda ise cihazın 409 dolar üzerinden satışa çıkarıldığı belirtilirken, bu indirimli fiyatı sayesinde 190 dolar gibi oldukça yüksek bir indirimden yararlanmak mümkün olacak. Telefon fiyatında yapılan yüzde 32’lik indirim sayesinde pek çok kişinin yeni telefon modeline sahip olabileceği belirtilirken kullanıcılar sınırlı sayıda sunulacak bu telefon modelini eBay üzerinden satın alabilecek. Satışa çıktığı andan itibaren yaklaşık 150 cihazın satıldığı belirtilirken cihaz ücretsiz kargo ve 48 saat içerisinde teslim garantisi ile sunuluyor.

Satışa çıkan cihazın özellikleri ise şöyle;

Snapdragon 820

4GB RAM

5.3 inç LCD ekran 1440 x 2560 çözünürlük

Çift kamera

2800mAh batarya

Yapılan bu indirim şimdilik sadece eBay kargo alanı ile sınırlı olurken, LG G5 modelinin başka sitelerde ve ülkelerde de indirime girmesi mümkün görünüyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları