LG Firmasından G Pad 2

LG firmasına baktığımız da neredeyse hiç kimsenin duyurmadan sessiz sedasız bir şekilde G Pad 2 ile tablet ailesine bir yenisini daha eklemiş durumda. Fakat geliştirilen ürün sadece Kore pazarı içerisinde yer alacak.

Geride bırakmış odluğumuz yıl içerisinde G Pad’i ve G Pad F modellerinden son LG tabletleri bir adım daha ileriye taşımak için tasarımı yapılan G Pad 2, Çok daha öncesinde ki tabletlerin aksine 7” ve 8” aynı zaman da 10” gibi boyut seçenekleri yer vermeden sadece 8” değerindeki bir versiyon ile karşımıza çıkıyor.

Geliştirilen ürün üzerinde oldukça fazla değişik sunulmayan G Pad 2, 8” ekranı üzerinde 1280 x 800 piksel değerinde bir çözünürlük sunuyor ve 1.2GHz hızın da Snapdragon 400 CPU üzerinden de güç sağlıyor. RAM olarak da ise 1 GB’den yaklaşık olarak 1.5 GB’a çıkarılmış.

G Pad 22nin esas yeniliğine akacak olursak aksesuar alanın da gerçekleştirmiş durumda. Stylus ve kalem başta olmak üzere işlerinizi oldukça kolaylaştırıyor. Depolama alanı olarak baktığımız da dahili değerinde 32 GB sunan G Pad 2, 128 GB’a kadar da microSD destek sağlıyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları