Lenovo'nun Geliştirmiş Olduğu Yeni Tablet P70 Modeline Benziyor

Lenovo bünyesinin altında gizli saklı gelişim sağlanan saklı tabletin TENAA kayıtları içerisinde göründü.

Teknoloji gündeminin son zamanlarına yakından baktığımız da oldukça üst seviye de olan Vibe serisi akıllı telefonlarıyla kullanıcıların akıllarında kalan Lenovo, Geliştirmiş olduğu orta segment üzerinde yatırım yapmayı da ihmal etmiyor. Çinli üretimin çıkarmaya hazırlamış odluğu yeni akıllı telefondan baktığımız da ise 8 çekirdekli olduğunu aynı zamanda batarya alanın da 4.000 mAh olduğu açıklanıyor.

Çin sınırları içerisinde TENAA kayıtlarında ortaya çıkan oldukça detaylı bir teknik özelliklere sahip olan cihazın üzerinde ki ekrana bakıldığında 720p değerinde bir 5” LCD ekrana sahip olduğunu görebiliyoruz. Sekiz çekirdeğe sahip olan Qualcomm firmasının geliştirmiş olduğu Snapdragon serisinin 410 model, 2 GB RAM, 8MP arka kamerası ve 5MP değerinde de ön kamerası yer alıyor. Cihazın 143 x 72 x 9x35 mm boyutlarında olmasıyla birlikte 148 gram ağırlığında da olması bekleniyor.

Ortaya çıkan bu rakamların bir diğer nedenlerden bir tanesi de yüksek olmasını. Nedeni, cihazın elbette diğer ürünlerinden çok daha büyük bir batarya hacmini üzerinde barındırması. Geliştirilen ürünün, Sahip olmuş odluğu özellikleriyle birlikte neredeyse P70 modeline de benzediği ortada.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları