Lenovo Yoga 910 Geldi!

Dünyanın en ince bilgisayarı olarak tanımlanan Lenovo Yoga 910, Lenovo tarafından resmen tanıtıldı.

Lenovo tarafından üzerinde çalışmaların yapıldığı bilinen ve geçtiğimiz günlerde yapılan sızdırma ile birlitke bu konuda kesin bir şekilde bilgi alabildiğimiz Lenovo Yoga 910, sonunda tanıtıldı. Lenovo tarafından yapılan resmi etkinlik ile birlitke tanıtımı gerçekleştirilen yeni model, bu alanda bir ilk olma özelliğini de taşıyor.

Güçlü Ve Çok İnce!

Lenovo Yoga 910 ile ilgili yapılan tanıtımlarda üzerinde özellikle durulan nokta, cihazın inceliği. Bugüne kadarki en ince bilgisayar Lenovo Yoga 910 ile birlitke yeniden tanımlanırken, incelik ve hafif yapısına karşın donanımda ciddi özellikle bulunuyor.

Zirveye Oynuyor!

Lenovo, bilgisayar sektöründe en önemli üreticilerden birisi olarak gösterilirken, pek çok kaynakta lider olarak Lenovo tanımlanıyor. Lenovo yeni modeli Yoga 910 ile birlitke piyasaya giriş yaparken, bu konuda yüksek donanım ve özellikleri ile birlikte piyasadaki iddiasını da güçlendirmiş porno durumda. Tanıtımda Lenovo Yoga 910 ile ilgili tüm detaylar aktarılırken, IFA etkinliğinde en çok ilgi çeken cihazlardan birisi de Yoga 910 oldu.

Lenovo Yoga 910’da Neler Var?

Lenovo Yoga 910 için yapılan tanıtımlarda parmak izi tarayıcısı gibi güvenlik önlemlerinin getirildiği görülürken, 13.9 inç ekranı olan cihaz, 7. nesil Intel donanımlarını barındırıyor. Intel Core i7 bulunan bilgisayar bu özelliği ile performansı üst seviyelere çıkarmayı başarmış durumda. 4K desteği sunmasının yanı sıra Dolby Audio™ Premium gibi özel ses teknolojileri ile donatılan cihaz oyun ve film keyfini de maksimum seviyelere taşıyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları