Lenovo Y900 Oyun Sektörüne Darbe Vuracak!

Lenovo tarafından tanıtımı gerçekleştirilen Lenovo Y900 modeli oyun sektörüne adeta darbe vurmaya hazırlanıyor.

Son dönemlerde Lenovo tarafından üretimi gerçekleştirilen modeller yüksek donanım özellikleri ile ilgi çekiyor. Bu konuda yapılan son tanıtımlarda Lenovo tarafından Y900 adı verilen özel bir oyun bilgisayarı görücüye çıkarılırken sistemde yer alan özellikler ve bilgisayarın sunduğu performans pek çok oyun severi adeta büyüledi.

Lenovo Y900 Teknik Özellikleri Neler?

Lenovo Y900 için yapılan açıklamalarda bilgisayarın 17.3 inc Full HD bir ekrana sahip olacağı ve aynı zamanda aydınlatmalı klavyesiyle de gece kullanımlarında dahi rahat bir kullanım sunacağı belirtildi. İşlemci noktasında oldukça iyi bir tercih yapan Lenovo, altıncı nesil olarak tanımlanan Intel Core i7 işlemciyi kullanmış durumda. 64 GB belliği ile adeta performans konusunda üst seviyeye ulaşmayı başaran Lenovo Y900, tüm bu yüksek performanstan dolayı yaşanacak ısınmayı da termal soğutma ile önleyecek.

Lenovo Y Serisi Güçlendi

Lenovo Y900 ile birlikte Lenovo Y serisini daha da güçlü bir hale getirirken cihazda yer alan özellikler pek çok oyun severin istediği ve arzu ettiği bir sistemi oluşturuyor.

Overclock İle Performans Artacak

Overclock ile birlikte performansın daha da arttırılabildiği bilgisayar modeli bu bakımdan piyasadaki tüm oyunları sorunsuz bir şekilde oynatmasının yanı sıra oldukça akıcı bir şekilde performans sunabilecek.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları