Lenovo Phab2 Hindistan'da 6 Aralık'ta Piyasada

Lenovo Phab2 ailesinin en hesaplı modeli olan Phab 2, önümüzdeki hafta 6 Aralık'ta kesin olarak Hindistan'da piyasaya sunulacak.

Phab2 Plus olarak adlandırılan diğer bir model bir aydan beri kullanıma sunulmuş durumda olsa da üst düzey Google Tango özellikli Phab2 Pro'nun ne zaman piyasaya çıkacağı konusunda kesin bir açıklama yapılmadı. Pro modeli beklense de Lenovo tarafından yapılan açıklamalarda Phab2 versiyonun piyasaya sunulacağı duyuruldu.

Lenovo Phab2'de Neler Var?

Lenovo Phab2'de 720p çözünürlüğe (229ppi) sahip 6,4 inç ekran, 1080p ve Pro için olan Plus QHD ekran var. MediaTek MT8735 yongasetini ve dört çekirdekli CPU'yu 3GB RAM ile 32GB depolama alanıyla destekleyen Lenovo cihazın arkasında 13MP'lik tek bir kamera ile kamera ihtiyacını karşılayacak.

Etkileyici Pil Performansı

Phab2 ile ilgili en dikkat çeken detay batarya. 4,050mAh kapasiteli batarya mütevazi CPU ve düşük ekran çözünürlüğü göz önüne alındığından çok daha etkileyici bir hale geliyor. Yeni cihaz için elde edilen bu bilgiler şu anda sınırlı olsa da 6 Aralık tarihi itibari ile cihazın tüm özellikleri öğrenilecek. Aynı zamanda Phab2 versiyonunun daha da güçlenmesini sağlayacak bu hamle Lenovo’nun elini güçlendirecek. Aynı zamanda kişilerin uygun etiket fiyatına sahip bir cihaz almak istemesi halinde de en güçlü alternatiflerden bir tanesi Phab2 olacak.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları