Lenovo Moto M'de 5100 mAh’lik Batarya Geliyor!

Lenovo tarafından piyasaya sunulacak yeni telefon modeli için teknik detaylar gelmeye başladı. İşte Lenovo Moto M modeli için gelen teknik detaylar.

Lenovo Moto M adı verilen yeni bir model ile piyasaya giriş yapmaya hazırlanırken Lenovo Moto M oldukça iddialı özelliklerde. Telefon modeli ile ilgili ilk gelen bilgilerde 5100mAh batarya kapasitesinin olacağı belirtilirken piyasadaki tüm modellere göre oldukça önemli bir avantaj batarya ile sağlanmış olacak.

Orta Sınıfta Yüksek Performans

Özellikle orta sınıfa yönelik geliştirilecek Lenovo Moto M’de böylesine yüksek bir batarya kapasitesine sahip olunması kuşkusuz telefonda daha uzun kullanım arayan kişiler için önemli bir seçenek. Parmak izi okuyucusunun olması kullanıcıların güvenlik noktasında da telefonu daha iyi hale getirmesini sağlayacak.

Telefonda kullanılan batarya piyasadaki en iddialı modellerden olan Google Pixel’e modeline göre yüzde 47, iPhone 7 Plus modeline göre ise yüzde 75 daha büyük bir kapasitede. Üstelik hızlı şarj teknolojisi ile telefon bataryasının çok daha kısa süre içerisinde dolması sağlanıyor. Kullanıcıların yeni telefon modelinde batarya konusunda çok fazla sorun yaşamayacağı da böylece görülebiliyor.

Telefon ile ilgili elde edilen diğer bilgilere göre telefonda yer alacak diğer teknik özellikleri şöyle;

Android 6.0 marshmallow işletim sistemi

Qualcomm Snapdragon 625 yonga seti

4 GB RAM

64 GB depolama alanı

128 GB’a kadar artırılabilir Micro SD kart desteği.

Telefonun piyasaya çıkış tarihi Aralık olarak belirlendi

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları