Kur sebebiyle Galaxy Watch'ın fiyatı dudak uçuklatıyor!

Galaxy Note 9 ile tanıdığımız Samsung Galaxy Watch'ın Türkiye fiyatı kesinleşti.

Kur artışı sebebinden dolayı fiyatların arttığı bir döneme denk gelen Samsung Note 9 ile birlikte tanıtılan Samsung Galaxy Watch'ın fiyatı dudak uçuklattı. Ağustos ayı içerisinde tanıtılan Samsung Galaxy Watch akıllı saatlerini Türkiye'de satışa sundu. Uyku ve stres izleme fonksiyonlarına sahip olan cihaz gece siyahı, pembe altın ve gümüş renk seçeneklerine de sahip. Bunun beraberinde arayüz ve kayışlarda da kişiselleştirilebilir tasarım ve renk çeşitliliği bulunuyor.

Galaxy Watch kullanıcıları fitness de dahil olmak üzere sağlıklı yaşamın diğer alanlarında da bizlere yardımcı olacak. 39 farklı anrenman çeşidi ve 21 kapalı ortam egzersiziyle oldukça etkileyici. Dengeli beslenmenin egzersiz kadar önemli olduğu düşünüldüğü zaman akıllı saat ile alınan kalorinin izlenmesiyle birlikte kişiye özel uyarıların programlanması da kullanıcılara kolaylık sağlayacak.

80 saatin üzerine çıkan uzun pil ömrü sayesinde her gün şarj etme ihtiyacını da Galaxy Watch ortadan kaldırıyor. 46mm'lik gümüş renkli versiyonu 2.199 TL fiyat etiketiyle satışa çıkacak. 42mm'lik gece siyahı ve pembe altın renkli olan versiyonu ise 1.999 TL fiyat ile kullanıcılarıyla buluşacak.

Galaxy Watch, 17 Eylül tarihine kadar satın alacak kullanıcılar için özel olarak hazırlanmış kampanya kapsamında 399 TL değerinde olan Galaxy Watch için kablosuz şarj cihazı ve 189 TL değerinde olan ilave kayış kampanyasından yararlanabilecekler.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları