Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 iOS Uygulaması!

Bugün sizlere tanıtacağımız 5 iOS uygulamasının değeri tam olarak 195 TL'dir. Kısa süreliğine ücretsiz olan uygulamalara şu anda sahip olabilirsiniz...

Seri haline getirdiğimiz, kısa süreliğine ücretsiz uygulamalar haberlerimize bu hafta bir yenisini daha ekliyoruz. Dolar kurunu düşünecek olursak, artık uygulama marketlerindeki ücretli uygulamalara erişmek bizler için çok zor oldu. Fakat uygulama geliştiricileri bazı zamanlarda çeşitli nedenlerden dolayı içeriklerini kullanıcılarına bedel talep etmeden sunuyor.

Bu noktada bizler de bu haftanın en iyi ücretsiz iOS uygulamalarını sizler için derledik. Ancak burada dikkat etmeniz gereken en önemli kriter, uygulamaların kısa süreliğine ücretsiz oluşudur. Tekrar ne zaman eski haline döneceğini bilmediğimiz bu içerikleri bir an önce indirmeniz yararınıza olacaktır.

Cihazınızın pil ömrünü uzatan ve boşa giden hücresel verilerinizi sınırlandıran uygulama, aynı zamanda gizliliğinizi kontrol etmenizi de sağlayacaktır. Ancak burada belki de en çok dikkatinizi çekecek nokta, uygulamanın normal fiyatının 24.99 dolar oluşu. Bu da yaklaşık olarak 157 TL’ye tekabül ediyor.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları