İşte Galaxy S7 İle Google Pixel'in Kamera Kapılması

Google tarafından piyasaya sunulduktan sonra pek çok farklı amiral gemisi ile karşılaştırılan Google Pixel, Galaxy S7 ile kamera karşılaştırmasında. İşte sonuçlar.

Google Pixel modeli ile iyi bir çıkış yakalamayı başaran Google, yeni modelindeki pek çok farklı özellik ile amiral gemilerine kafa tutabilir durumda. Yeni model ile elde edilen bu başarılar, sektördeki en güçlü modellerden olan Samsung Galaxy S7 ile karşılaştırılarak, güncel durumu gözler önüne serildi.

Kamerası İddialı!

Google Pixel modelinde kamera özellikleri oldukça güçlü olurken, özellikle DxoMark tarafından yapılan testlere cihazın 89 puan alması büyük bir dikkat çekmişti. Smartburst özelliği ve HDR+ gibi pek çok özelliğin yer aldığı kamera böylece yüksek performansı ve kalitesi ile tatmin edici bir sonuç yaratabiliyor. Kameradaki kalite Google’ın iPhone 7’yi dahi geride bırakmasını sağlarken, bu sonucun ardından gözler Google Pixel’in Samsung Galaxy S7’ye karşı nasıl bir performans sunabileceğine çevrilmişti.

Google Pixel XL Kamera Özellikleri

Google Pixel’in kamerasında yer alan önemli özellikler şöyle; Sony Exmor IMX378 sensör, 12.3-megapiksel, f/2.0

Samsung Galaxy S7 Kamera Özellikleri

Samsung’un amiral gemisi Galaxy S7’de yer alan özellikler ise şöyle; Sony Exmor IMX260 sensör, 12.2-megapiksel, f/1.7.

Google Pixel, Galaxy S7 Karşılaştırma Sonucu!

Yapılan çekimlerde düşük ışık, uzak çekim ve yakın çekimde performanslar görülürken, S7 ön plana çıkmayı başardı. Puanlarda her ne kadar Google Pixel ön planda olsa da pratikte ve çekimlerde Galaxy S7 çok daha iyi.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları