Iron Man'in Kostümü Depodan Çalındı!

Karşımıza 2008 yılında çıkan Iron Man'in kostümü çalındı...

2008 yılında yayınlanan Iron Man filmini eminim birçok Marvel sever izlemiştir. İlk defa Iron Man'i beyaz perde de gördüğümüz zaman filmdeki zırhı çalındı. Şaka gibi ama gerçek! Iron Man'in ünlü zırhı geçtiğimiz aylarda depodan çalındı.

Zırh 325 bin dolar değerinde ve Iron Man'in ilk kostümüydü. Yetkililer araştırmalarına devam ediyorlar. Fakat ortada henüz net bir kanıt bile bulunmuş değil. Depoda çalışan görevliler, kostümün en son Şubat ayında kontrol edildiğini ve geçtiğimiz ay tekrar baktıklarında kostümü yerinde bulamadıklarını söylediler.

Tam olarak ne zaman kaybolduğu bilinmeyen kostümün büyük ihtimalle bir hayran tarafından çalındığı düşünülüyor. Aslında 325 bin dolar değerindeki zırhı sadece odasına koymak için almış mıdır orası bilinmez fakat bu kadar değerli bir zırhın kimlerin eline düşebileceğini tahmin etmek istemiyoruz.

Filmdeki gibi etrafı birbirine katacağından değil, böylesine manevi değeri yüksek olan bir ürün olduğu için endişeliyiz. 10 sene önce Marvel Sinematik Evreni'ni başlatan film olan Iron Man'de karakterimiz Tony Stark ilk kez Iron Man'in o bilinen görüntüsüne kavuşmuştu.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları